הובלות לסטודנטים:

עוברים להם הימים והנה אתה את כבר סטודנט. התחלתם לעבור לגור בתל אביב וזה הזמן לחפש דירה בשכירות, חברתנו אמינות הובלות קטנות נותנות שירות הובלה לסטודנטים. למה בעצם שירות של הובלות קטנות זה מה שאתם צריכים? כי אתם בעצם מעברים דירה קטנה ,הובלת מספר רהיטים או מוצרים בודדים.

אצלנו בחברת אמינות הובלות תקבלו שירות של עטיפה, פירוק והרכבה של מיטה, מקרר, מכונת כביסה או כל ציוד אחר העומד ברשותכם. רוב הובלות הסטודנטים מעבירים תכולת דירה קטנה, לכן שירות הובלה נכון להזמין רק מובילים מתחום ההובלות הקטנות, שירות הובלה מושלם מתחיל בשיחת טלפון שהמוביל מבין בדיוק מהם פרטי ההובלה.

כיום יש אפשרות לצלם ולשלוח למוביל תמונות אשר יעזרו לו להבין את הכובד המשקל היוקרה ולהבין העם צריך עטיפה וכדומה. הובלות סטודנטים יכולה להיות הובלה לא יקרה מכיוון שסוג ההובלה הקטנה אין צורך לתמחור גבוה. העברת דירת סטודנט בתל אביב או בעיר אחרת במרכז, לא דורשת מחברת הובלות קטנות קושי מסוים לכן הובלה זאת נחשבת להובלה קטנה, גם תיאום יום ההובלה לא דורש תכנון רב, הובלות סטודנטים אשר רוצים להוביל את הדירה בעצמם, יכולים להתקשר לשירות הובלה ואנו נציע את המשאית בתיאום זמן לפי דרישת הסטודנט.

הובלות סטודנטים בתחום ההובלות הקטנות ידועה בשל כך שכמות הסטודנטים רב והביקוש גדול. אנו בחברות ההובלות הקטנות מתאמצות לתת שירות הובלה מושלם בהובלה וכמו כך גם במחיר.

פינוי תכולה כחלק משירות ההובלה שלנו:

הגיע הזמן לפינוי תכולה הדירה, במקום לתת לחפצים לעלות אבק ולכלוך אנו מפנים את פינוי התכולה שלכם, ברוב הפעמים פינוי התכולה הוא כבד מסורבל שדורש הרבה כוח ומורכבות, אנו חברת להובלות קטנות רצינית נפנה לכם את הציוד ולא נניח לכם אותו ברחוב שלא תקבלו קנס, פינוי דירות דורשת שלמות, חובה לבוא ולראות במה מדובר על מנת לתת שירות הובלה מצוין, כל ההסברים בטלפון נכונים עד מספר פריטים לפינוי.

במידה ואתם עושים פינוי תכולה גדול יש על המוביל להגיע ולראות את העבודה שעליו לבצע. שירות הובלה מושלם מסוג זה קיים כבר שנים רבות,במידה וקניתם סלון חדש ומאסתם בישן, אנו חברת להובלות קטנות נגיע לפנות לכם את הסלון. פינוי מקרר, פינוי מכונה כביסה, פינוי מיטה, פינוי ארונות וכו'. לכן במידה ואתם רוצים פינוי תכולה עליכם להתקשר לחברת להובלות קטנות אשר תציע שירות הובלות מושלם עבורכם. במקרים אחרים אנו עושים פינוי תכולה לתרומה לעמותת נזקקים בכל עיר קיימת עמותות כאלו.