הובלות קטנות במרכז

אנו בחברת אמינות הובלות עובדים באזור המרכז וגוש דן, וזאת מהסיבה העיקרית שבערים הקיימות באזור זה יש את הביקוש הגבוהה ביותר להובלות קטנות. הסיבה לכך היא פשוטה, אחוז האוכלוסייה באזור זה הוא הגבוהה ביותר, קיימים באזור הרבה בתי ספר, בתי עסק, מפעלים וכו'.

איך בוחרים מוביל טוב באזור המרכז?

כמו בכל מקצוע, היינו ממליצים לכם להיזהר מהמחיר הזול ביותר, כמו כן חשוב גם לבחור מוביל שמכיר את האזור טוב ובעל ניסיון מספיק, זאת מהסיבה שהמוביל צריך לדעת את הדרכים הקצרות והמהירות ביותר, את בעיות החנייה בעיר ועומסי התנועה.

מה יש לקחת בחשבון לפני כל הובלה קטנה?

הדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון בעודכם מתכננים הובלה זה כמובן האריזה של הציוד שלכם, אנו בחברת אמינות הובלות ממליצים לכם לארוז את התכולה שלכם באמצעות קרטונים ולא בתוך שקיות, זאת מהסיבה הפשוטה ששקיות ברוב המקרים יקרעו וקרטונים יצליחו להחזיק יותר טוב את הציוד.

הדבר השני זה לספק למוביל את כל תכולת ההובלה בלי להחסיר אף פרט. רבים מהלקוחות היום לוקחים את העניין הזה בקלות ראש, אם יש לכם ציוד רב הקפידו לתת למוביל את כל הפרטים בלי להחסיר אף פרט, על מנת שתוכלו להנות מהובלה נוחה, נעימה ובלי הפתעות.

הדבר השלישי זה כמובן דרכי גישה. דרך הגישה לדירה שלכם היא מאוד קריטית בכל נושא ההובלה, במידה ואתם נמצאים בקומה רביעית, או האם יש שביל צר לדירה, אם הכניסה היא מסביב לבניין, האם יש מעלית בבניין וכו'. כך יוכל גם המוביל להמליץ לכם על הצורה הטובה ביותר בה יש לבצע את ההובלה, ובמידה וצריך לערב בהובלה מנוף וזאת על מנת לחסוך לכם הרבה כאב ראש, תסכול ולחץ.

באיזה מקרים נצטרך לערב הובלה באמצעות מנוף?

ישנם מקרים בהם יהיה קשה מאוד למוביל להגיע לדירה או להוריד את הציוד מהדירה, במקרה והגישה קצת צרה או שהדירה נמצאת בקומה גבוהה. במקרה כזה אנו נעדיף לבצע את ההובלה באמצעות מנוף הרמה, גם בשביל שההובלה תיעשה באווירה טובה ובלי תקלות ועצבים מיותרים וגם כך הציוד שלכם ישמר יותר ולא יפול או יקרע בדרך למשאית ומחוצה לה.