הובלות קטנות

הובלות קטנות:

מהם הובלות קטנות :

הובלות קטנות אלו הובלות שאנו חייבים אותם מכמה סיבות, הפריטים הגדולים, לא נכנסים לרכב פרטי, כך שאנו חייבים רכב גדול ונוח להעברת הפריטים, כמובן הובלות קטנות נכונים גם להעברת ציוד כמו קרטונים בכמויות גדולות או קטנות ככל המתבקש מאיתנו, הובלות קטנות זה קטגוריה של כמה פריטים וגם כמה ארגזים, לכן אנו נקראים קטגוריה של הובלות קטנות.

הובלות קטנות מחיר :

הובלה קטנות החל מ-150 ₪ יש אפשרות פירוק והרכבה על ידי נגר מקצועי. עטיפות ניילון וחומרי אריזה זה חלק מהשירות. כל ביטול הזמנה ייגבה מחיר קריאה של 150 ₪ . מחיר הובלה קטנה משתנה מפריט לפריט, ממרחק למרחק, והכל תלוי בגדול המוצר הקושי להביא אותו אל הרכב, להעמיס, סך הזמן שיש התעסקות בו, סך הקומות שיש לעלות ולרדת, נכנס למעלית או לא נכנס, כל זה עוזר לקבוע מחיר הובלה קטנה.

הובלות קטנות – פירוט השירותים:

הובלה קטנה זה הובלה שאנו מתכוונים להוביל למשל מקרר, מיטות, סלון, מכונת כביסה, שולחנות, אנו כמובן מובילים את כל סוגי ההובלה הקטנה, ועושים את זה גם מהיום להיום, מהרגע לרגע, בהובלות קטנות שהם קטנות בזמן שטחי פעולות בהם אנו מובילים, אנו עובדים בכל שטחי ישראל אך מרבית העבודה שלנו היא באזור המרכז.
הובלות קטנות במרכז :
רמת גן, גבעתיים, תל אביב, פתח תקווה, הרצליה, חולון, ראשון לציון, יהוד, וכמובן כל הישובים המתגוררים בסמוך לערים אלו.

הובלות קטנות בשרון :

כפר סבא, הוד השרון, צורן, קדימה, נתניה, חדרה, ישוב העמק.

הובלות קטנות בתל אביב היא העיר העיקרית להובלות קטנות ויש באפשרותכם ורצוי לבדוק הבולות קטנות השוואת מחירים היא הכרחית, הובלות קטנות במרכז, כוונתו לכל הערים הסובבות תל אביב, וכך אתם מוצאים הובלות קטנות במרכז בזול וסוגרים עם המוביל המועדף עליכם.