הובלת דירת חדר

בהובלת דירת חדר בדרך כלל קיימים מספר חפצים גדולים. כלומר בהובלת דירת חדר הובלה מיטה זוגית ,הובלה תנור,הובלה קרטונים,כל אלה נחשבים פריטים חשוב לציין למוביל מספר קרטונים.

כאשר מדברים על הובלת דירת חדר או בכל הובלה אחרת, לא רצוי לארוז בשקיות מכיוון שלרוב הן נקרעות וקשה לסחוב אותם. מזוודות וקרטונים פשוטים בהרבה יותר.

במידה ואם ממלאים קרטונים חובה להשתמש בקרטון הנכון לדוגמה קרטון ספרים חייב להיות בקרטון קטן יחסית, לביגוד סירים מחבתות קרטון גדול יותר גם בהובלת דירת חדר צריך שיהיה סדר וארגון יש לציין למוביל כדי שידע לתת מחיר נכון להובלה.

במידה ויש לכם מיטה להובלה חייב לדעת המוביל וגם אם כלול בהובלה פירוק והרכבה, גם בהובלת מיטה קיימות בשוק מספר גדול של מיטות יש לצלם את המיטה ולשלוח למוביל כך ידע מה עליו לעשות ,

הובלת דירה חדר בתל אביב תמיד תהיה קשה יותר מהובלת דירה חדר בחולון למשל מהסיבה שבתל אביב הקושי למציאת חניה הוא גדול ,יש לציין למוביל איזה קומות ההובלה ובמידה והכניסה של הבית היא לא כניסה ראשונה, חובה לציין על מרחקים משלמים איקס זמן העבודה גדל.

לסיכום בהובלת דירה חדר יש מספר משתנים, אחד הקומות ומספר הפריטים הגדולים וכמובן הדבר האחרון המרחק, הובלת דירה חדר כמובן אפשרית להובלה מהיום להיום ונחשבת מתחום ההובלות הקטנות.