הובלת דירת 2 חדרים

הובלת דירה 2 חדרים נחשבת לעתים כמו העברת דירה 3 חדרים.

חשוב לציין למוביל את פריטי ההובלה ,להסביר למוביל על מנת שיבין את מורכבות ההובלה, מהם הפריטים הגדולים בהובלה, כדי שבמידה ואתם רוצים להוביל מיטה זוגית שאדע האם יש צורך בפירוק והרכבה.

מה גודל המיטה והמזרן – רוב האנשים דורשים עטיפה למזרן, רצוי מאוד שהמוביל יביא חומרי אריזה ,מחיר הובלת 2 חדרים לא נחשב למחיר יקר, יש לציין למוביל את קומות ההובלה, במידה ואם אתם לא גרים בכניסה ראשונה יש לציין זאת למוביל. הובלת הפריטים לפעמים מסובכת לכן יש לחשוב מראש איך להוביל דירה 2 חדרים. הובלת דירה 2 חדרים בתוך העיר תמיד תהיה זולה יותר מעברת דירה 2 חדרים מתל אביב לחיפה לדגומה.

הובלת דירת 2 חדרים עם מנוף:

לפני עשור נכנסו הובלות המנופים לתחום הובלת הדירות, כיום הובלות עם מנוף מאוד פופולרית ונחשבת להובלה פשוטה יותר. רצוי לבדוק שיש אפשרות לשים מנוף על עדן החלון שלכם בבית.

הובלת מנוף לא נחשבת למסוכנת כלל ,כמובן שיש לדרוש מבעל המקצוע ביטח מפעיל, כיום ישנם מערכות סלון עדינות מאוד שדורשות הובלה עם מנוף, כך שלמוביל זה חסוך זמן וכוח בעבודה.

הובלה עם מנוף גם היא אפשרית מהיום להיום ונחשבת בתחום ההובלות הקטנות.

פינוי רהיטים כאשר מפנים דירת 2 חדרים

אתם מחליטים לקנות מוצר חדש ורוצים לזרוק את הישן?  אנו חברות ההובלה באים ומפנים את התכולה מפנים את הציוד את הריהוט הישן שלכם, לפעמים אנו מפנים את הריהוט גם בחינם בתמורתו, בפעמים שאם מתחדשים במוצר החדש כמו מכונת כביסה.