הובלת מוצרי חשמל

הובלת מקרר:

ישנם סוגים רבים של הובלת מקרר וישנה אחריות גדולה בהובלת מקררים,על המוביל. לשים לב על הדלתות שלא יפתחו בזמן ההובלה ומדפים יפלו ממנו,מקרר בהובלה חייב להיום כל הזמן בצורה עומדת ,הובלת מקרר בצורה מאוזנת אפשרי להפעיל אותו במידה ועובר המקרר כך בזמן קצר יחסית, במידה שהשכיבו את המקרר במהלך ההובלה מכל מיני סיבות רצוי לא לשים בחשמל כשעתיים לפחות.

ישנם בשוק מספר גדול של מקררים ,הובלת מקרר סטודנטים,הוא כמעט הקטן ביותר צר מכולם נחשב להובלת מקרר לא מסובכת בגלל המידות שלו,הובלת מקרר נוסף הוא אמצעי בסביבות ה 400 ליטר שהוא כמעט כמו מקרר משפחתי ובדרך כלל סוחבים אותו שניי אנשים ,הובלת מקרר משפחתי 500 ליטר דורש פירוק והרכבת דלתות, הובלת מקרר 600 ליטר גם הוא נחשב למקרר גדול ומסורבל להובלה,שבדרך כלל צריך פירוק והרכבה

הובלת מקרר sbs נחשב לקשה מכולם גם הוא בא בכמה גדלים החל מ550 ליטר קיים ועד גודל של 950 ליטר,הובלת מקרר מסוג זה מחייבת ניסיון רב, הובלת מקרר בתל אביב בבניינים ללא מעלית דורשת מיומנות רבה ,לעלות מקרר קומה או כמה קומות זה עבודה רק לבעלי מקצוע בלבד. גם במידה ואתם לא רוצים מקרר רצוי מאוד להתקשר למוביל ולסביר לו שאתם רוצים לפנות מקרר,כלומר לזרוק מקרר מהבית.

הובלת מקרר אפשרית מהיום להיום ונכללת בתחום ההובלות הקטנות .

הובלת מכונה כביסה הובלת מכונה כביסה במרכז ,כמעט יום ביומו אנו נשמעים להוביל מכונה כביסה,אנשים מובילים מוכנה כביסה על ידי הובלות קטנות בכמה סיבות, הובלות קטנות נותנות מענה של פריט בודד,או הובלת כמה פריטים בודדים,הובלת מכונה כביסה היא פופולרית מאוד מהסיבה שמשקלה רב ,הובלת מכונה כביסה חייבת לעשות באופן מקצועי אחרת קחו בחשבון שבמידה ותבצעו הובלת מכונה כביסה על ידכם סיכוי גבוה שתעשו נזק.

דברים שאסור לעשות במהלך הובלת מכונת כביסה:

אסור להשכיב את המכונה חייבת להיות עומדת כל מהלך ההובלה, במידה והובלתם לבד רק בעמידה, הובלת מכונה כביסה בתל אביב בדרך כלל במרכז תל אביב לא קיימות מעליות כך שהמוביל נאלץ לשים אותה על גבו ולעטוף ולשמור על תקנות המכונה רק כך אפשר להוביל מכונה כביסה ,ואז להניח אותה ברכב ההובלות הקטנות.

הובלת תנור:

בהובלות תנורים ביתיים קיימים שני סוגים הובלות, תנור רגיל והובלת תנור 90 ס"מ ,במידה ואתם מובילים תנור גדול חובה לציין למוביל בשכונתכם להוביל תנור רחב וגדול, הובלת תנור היא הובלה קטנה שחייבים לשים לב לזכוכית, זכוכית זו נשברת דיי בקלות, הזכוכית בה יקרה מאוד, הובלת תנור על ידי מוביל מקצועי תפתור לכם את הבעיה, בכל מה שצריך עטוף התנור ושמירת הזכוכית,מוביל תנור מקצועי הוא אחד שרואה את הנולד וכך בעצם יוביל את התנור ללא פגם, הובלת תנור שנכנס לתוך המטבח הוא פשוט יותר ופחות מסובך להובלה.

הובלת תנור יכולה להיות אפשרית מהיום להיום,ונכללת מתחום ההובלות הקטנות.

הובלת מייבש כביסה:

הובלת מייבש כביסה נחשבת להובלה קטנה, הובלת מייבש כביסה נחשבת להובלת פשוטה ולא קשה ,אך חייבים לנהוג בעדינות כאשר מובילים מייבש כביסה,הובלת מייבש כביסה במדרגות דורשת עטיפה של המכונה, והופכת את ההובלה קטנה ולמסובכת יותר,הבלות קטנות מבצעים הבלות מייבש כביסה מידי יום ויומו,הובלת מייבש כביסה אפשרי להובלה מהיום להיום ונחשבת בתחום ההובלות הקטנות .

הובלת מזגן:

כאשר אנו מדברים על הובלת מזגן קיימים סוגים וגדלים שונים, בהובלת מזגן חייב המוביל לדעת איזה גודל מזגן עליו להוביל, הובלת מזגן גדול היא מסורבלת ודורשת המון כוח, הובלת מזגן קטן 1 כוח סוס היא פשוטה, הובלת מזגן בחולון ,או בכל עיר אחרת ,כדאי להזמין מוביל מקצועי על מנת לא לעשות נזק. הובלת מזגן מקצועית תפתור אותכם מבעיות עתידיות,הובלת מזגן אפשרית להובלה מהיום להיום והיא נכללת בקבוצת ההובלות הקטנות .

הובלת טלוויזיה:

הובלת טלוויזיה גדולה או הובלת טלוויזיה קטנה, כיום יש רק את טלויזיות דקות, הובלת טלוויזיה דורשת עטוף בחומרי אריזה,יש לציין שהובלת טלויזיה נחשבת הובלה קטנה, או סוג של הובלה קטנה ואסור לגעת במסך כל מה שקשור למסך חייב להיות בצורה עדינה.

רצוי לא להפוך ולהוביל את הטלוויזה בצורה ישרה, הובלת טלוויזיה בהובלות קטנות אפשרית, גם במידה וצריך להוביל 4 קמות ברגל, הובלת טלוויזיה מקצועית תעשה ללא בעיה, גם הובלת טלוויזיה אפשרית להובלה מהיום להיום, ונכללת בתחום ההובלות הקטנות.

הובלת מדיח כלים:

פריט במשקל דומה יחסית לתנור אפיה. כאשר מבצעים הובלת מדיח כלים רצוי כמובן לרוקן את הכלים ממדיח הכלים אך מבחינת הובלת מדיח הכלים


כללי הזהירות והבטיחות אינם מחמירים רצוי רק להוביל אותו בזהירות כמו כל פריט אחר כשמדובר בהובלת מדיח כלים סבל מקצועי בדרך כלל נושא אותו על גבו וידע לנווט איתו בזהירות ובמקצועיות הנדרשת.

בהובלה בשירות מלא כאשר סבל סוחב את התנור או בהובלה עצמית חסכונית כאשר אנו נספק לכם רכב הובלה עם נהג עד לכתובת הרצויה.