הובלת רהיטים

אנשים רבים משתמשים בהובלות קטנות לצורך הובלת הריהוט הישן או החדש שקנו או קיבלו.

אריזה ועטיפת הריהוט – כיום יש דרישה רבה לעטוף את הריהוט הרי שרהיט חדש או במצב מצוין לא יכול לעבור ללא אריזה וחובה לעטוף ברמה מקצועית לכל צדדיו, על מנת שיעבור מכתובת לכתובת ללא נזקים, ריפוד אריזתו טרם עטיפתו מונע מכות שריטות ואי נעימות לבעל המקצוע.

הובלת ריהוט עם מנוף חברות להובלה קטנות משתמשות כיום במנופים כדי ליעל את העבודה ,כיום מבחינת ריהוט קיימים סלונים כיחידות כ 3 מטר, קיימים שולחנות ישיבות באורך כ 3 מטר ויותר. הובלה עם מנוף תייעל את ההובלה, תהיה בטוחה יותר ואחראית יותר.

כיום במיוחד במרכז הארץ קיימים מספר לא קטן של מנופים אשר עושים עבודה זאת בנאמנות גדולה,הובלה עם מנוף לעתים גם חוסכת כסף זמן ועצבים מיותרים. פירוק והרכבת רהיטים שלא יוצאים מהחדר או לא נכנסים דורשים פירוק והרכבה.

לעתים רהיטים מסוימים לא עוברים במדרגות ולכן יש לפרק, פירוק והרכבה של מיטות הוא יחסית פשוט, פירוק והרכבה של שולחנות גם הוא יחסית פשוט ,פירוק והרכבה של ארונות לוקח זמן והוא יחסית יקר לעומת השניים שדיברנו עליהם קודם. לכן, דרשו מהמוביל שלכם לבואו יום קודם להובלה לפרק את הרהיטים לעטוף אותם כדי שההובלה תהייה מוכנה למחרת בבוקר.

הובלת רהיטים עצמית

הובלת רהיטים עצמית במידה ואת רוצים לחסוך בכסף.

יש אפשרות לבצע הובלה עצמית של הריהוט שלכם מכתובת לכתובת, כלומר להוריד את כל החפצים למטה על המדרכה המוביל יגיע ויבצע עמכם את ההובלה, כך בעצם חסכתם במחיר ההובלה היחסי.

פינוי רהיטים ישנים – סוף סוף בחרתם להתחדש לקנות ארון חדש,מיטה חדשה,שולחן חדש,מזנון חדש,ספה חדשה,אתם רוצים לזרוק לפנות מהבית ריהוט ישן פינוי ארון ,פינוי שולחן,פינוי סלון,פינוי ספה,פינוי מיטה ,כל סוגי רהיטים אלה ועוד אנו מבצעים מפנים לכם מהבית ולא זורקים לכם למטה,אלה לפי חוק מדינת ישראל.

הובלת ריהוט בודד\הובלת רהיטים בודדים תחום הובלת הריהוטים תחום רחב כידוע קיימים הרבה סוגים של ריהוט הכל מהובלת כיסאות להובלת מיטה,להובלת סלון פינתי כל אלה ועוד הרבה אחרים חייבים במידת הצורך להעטף,ולעבור מדירה לדירה,ממשרד למשרד,רצוי לשלוח למוביל תמונות שיבין במה מדובר ויתכונן מראש הובלת פריט בודד פשוטה יותר דורשת זמן קטן יותר גם בהובלת פריט בודד כדי לשלוח למוביל תמונה שיבין במה מדובר ויגיד לכם את המחיר הנכון.