הובלת תנור אפייה:

הובלת תנור אפיה – תנור אפיה משקלו נמוך ביחס למוכנת כביסה, אך באופן יחסי פריט כבד גם כן כאשר מדובר בהובלת תנור אפיה חשוב להובילו בזהירות

מאחר שבדרך כלל יש לא מעט זכוכיות ויכול להיגרם נזק יהיה קשה להוביל תנורים בעלי זכוכית בחלק העליון ואם לא נזהרים ניתן לשבור בקלות אנו מבצעים הובלת תנורים ביעילות ובמקצועיות שיא.


את הובלת התנור בזהירות ובמקצועיות אנו במקרים מסוימים מעדיפים לפרק את הזכוכית העליונה ואת החלקים העליונים דהיינו ראשי הגז הרשתות וכל החלקים הנלווים ולשים אותם בשקית נפרדת, בכדי להימנע מפגיעה בתנור ומהאובדן של החלקים המקוריים.

כשמדובר בהובלת תנור סבל מקצועי בדרך כלל נושא אותו על גבו וידע לנווט איתו בזהירות ובמקצועיות הנדרשת. במקרים מסוימים בלבד רצוי להוציא גם את התבניות מתנור האפיה
בכל מקרה אם ברצונכם להוביל תנור אפיה מדירה דירה נשמח לבצע עבורכם את ההובלה ולעיתים אם נדרש ניתן לפנות גם את תנור האפייה הישן באותה הזדמנות.


כאשר מובילים תנור חשוב מאד להקפיד לנתק את צינור הגז בזהירות ולבדוק שהברז של הגז סגור אפילו לשים קצת רוק על הפיה ולראות שאין דליפת גז.

אנו מבצעים הובלה של תנור אפייה גם במסגרת הובלות קטנות לפריט בודד או פריטים בודדים במידה ישנה תכולה נוספת בהובלה. ניתן לקנות תנור ביד שנייה ולהובילו בעזרתנו בהובלה בשירות מלא כאשר סבל סוחב את התנור או בהובלה עצמית חסכונית כאשר אנו נספק לכם רכב הובלה עם נהג עד לכתובת הרצויה.