כיצד פורקים קרטונים לאחר מעבר דירה

כיצד פורקים קרטונים לאחר מעבר דירה

תקופת מעבר הדירה היא אחת התקופות הלחוצות והמבולגנות ביותר אך אפשר גם אחרת. הובלת דירה היא אחד החלקים החשובים ביותר יחד עם ההתאקלמות וכמובן בחירת הדירה טרם תחילת כל התהליך אך שלב פריקת הדירה עצמה יכול להיות המפתח למעבר מוצלח.

לא להיאבד בין הקרטונים

לכל אחד יהיה קשה לראות את כל הבית שלו, בו הוא השתקע שנים רבות, בתוך קרטונים. ארגזים למעבר דירה יכולים לעשות סדר, כך שסוף סוף נקבל מושג מה באמת יש לנו בבית וכמובן נוכל לנפות דברים אנו כבר לא צריכים אך מצד שני גם שלב האריזה וגם שלב הפריקה הם מהשלבים המסובכים והארוכים ביותר שיש בתקופת המעבר כולה. כדי לפרוק את הארגזים בצורה קלה ופשוטה צריך לפרוק אותם נכון ולשם כך יש מספר טיפים שכדאי להכיר.

כיצד פורקים ארגזים למעבר דירה?

  • כדי לפרוק את הקרטונים בצורה נוחה צריך לרכז אותם באותו אזור. אם קרטון אחד יהיה פה וקרטון אחד שם מהר מאוד לא תבינו מה היה שייך למה וכך גם אם ארזתם את הדירה לתוך הקרטונים בצורה נכונה תגלו מהר מאוד שכל מה שעשיתם ועמלתם עליו עלה בתוהו. רכזו את כל הקרטונים בקירוב והשתדלו לא לאחסן יותר מידי קרטונים אחד על השני משתי סיבות: הראשונה היא שהקרטונים עלולים ליפול ולהינזק, שנית, הקרטונים יכולים להפעיל לחת אחד על השני ולפגוע בציוד שנמצא בפנים דבר שאפשר להימנע ממנו בקלות.
  • כדי לפרוק את הקרטון בצורה הכי נוחה שיש פנו מקום שיהיה מיועד לפריקת הקרטון, לכל הפחות כמה מטרים רבועים בתוך הדירה החדשה, ופנו גם מקום להשלכת הקרטונים הרקיקים שאין בהם צורך. מומלץ מאוד לקפל את הקרטונים ולא לפעול בפזיזות כדי להספיק לפרוק כמה שיותר כי עבודה מסודרת בסופו של דבר תהיה מהירה יותר.

לפרוק כל קרטון במקום

אחת הטעויות הנפוצות ביותר בפריקת ארגזים למעבר דירה היא פריקה שלא במקום המיועד. אם יש קרטון שבו יש כלי מטבח קחו אותו למטבח או קרוב אליו ורק אז תפרקו, ואל תפרקו בסלון או על שולחן האוכל שהרכבתם רק בגלל שבו יש שטח גדול. אמנם השטח חשוב מאוד אך עם זאת פריקת הארגזים במקום שקרוב למקום שאליו הפריטים מיועדים יהיה נוח יותר.